Co o Michaelovi řekli známé osobnosti?

7. dubna 2008 v 20:52 | Zdroj:michaeljacksonweb.cz |  Michael Jackson
Když slyším jméno Michael Jackson, myslím na nádheru, oslnivé hvězdy, lasery a hluboké emoce. Považuji ho za jednu z největších a nejslavnějších hvězd na světě, prostě je jedním z nejnadanějších hudebních skladatelů, které svět poznal. Co dělá Michaela ještě jedinečnějším je snad skutečnost, že všechny jeho úspěchy nezměnily jeho citlivost a zájem o blaho druhých, ani jeho hlubokou lásku k rodině, přátelům a zvláště k dětem na celém světě. Myslím, že se Michael líbí dítěti v každém z nás a myslím, že je ztělesněním nevinnosti, kterou bychom všichni rádi získali nebo si ji udrželi. Michael Jackson je vskutku neuvěřitelná síla neuvěřitelné energie, mají ho rádi příslušníci všech věkových skupin. Udává tón v hudební tvorbě a je průkopníkem vysokých nároků na zábavu. Co je to génius? Co je žijící legenda? Co je megahvězda? Michael Jackson je to všechno dohromady. Myslím, že je jedním z nejušlechtilejších lidí na této planetě a je, podle mého soudu, opravdovým králem rocku, popu a soulu.
Elizabeth Taylor

Práce na filmu mi přenesla jedny z nejkrásnějších zážitků mé kariéře. Jeho nadání se stále rozvíjí. Když se podíváte na film, zjistíte, že on je nejen dokonalý zpěvák a taneční ale i herec. Všechny tyto schopnosti se v něm spojují. Důležitý byl také jeden jeho povahový rys, o němž vědí jen lidé, kteří ho dobře znají a to je jeho vrozená hravost., má rád legraci, rád si hraje, je otevřený k lidem. Tato vlastnost je u něj dominantní. Vyzařuje z něj radost ze hry, smysl pro legraci, rád dělá hlouposti, dokonce si je i sám vymýšlí. My dva jsme byli skvělý team. On se také aktivně podílel na tvůrčí stránce filmu. Je spoluautorem samotného příběhu. Má skvělé nápady a úžasnou představivost a obrazotvornost. Měl dokonalou představu, jak to celé má vypadat. Přinášel stále nové a nové podněty. Tanec na stropě byl jeho nápad a mnoho dalších.
Stan Winston - režisér videoklipu Ghosts.

Je velmi smutné vidět, že ti samý lidé, kteří mu kdysi pomáhali nahoru se ho teď snaží srazit dolů a na obojím se snaží vydělat. To jen ukazuje, že lidé v sobě nemají trochu cti. Když si člověk přečte všechny ty bulvární plátky je mu zle. Jdou plné lží. Novináři si vymýšlejí historky a to mě štve a myslím, že Michaela ještě víc.
Harry Benson - fotograf

Je to ten nejslavnější člověk na světě. Bůh mu pomáhej. Prodal více desek než kdokoliv jiný na zeměkouli a také napsal, nahrál a interpretoval jedny z nejkrásnějších písní. Ale i přes všechny nesmysly, které jsou o něm psány, ho stále nazýváme Králem popu. A tak jsme přemýšleli, jakou cenu bychom mohli takovému umělci dát a vymysleli jsme si cenu Umělce generace. Ale které generace? Vždyť Michael Jackson dělá hudbu od 5 let. Nejméně 3 generace se již stihli během jeho kariéry vystřídat. A komu to chcete dát příští rok? Tato cena by měla být jen jedna stejně tak, jak je jen jeden vhodný člověk pro ni. Od dětského zázraku až po dospělého genia. Když Michael Jackson zpívá, jakoby člověk slyšel hlas andělu a v pohybech jeho nohou můžete vidět tančícího boha.
Bob Geldof - (při předávání cen Brit awards)

To je vidět, kdo je světovým vůdcem. Ještě nikdy jsem neviděl tolik novinářů pohromadě.
Nelson Mandela - na tiskové konferenci, které se zúčastnil i Michael

Chtěla bych ti jen říct, jak strašně jsem na tebe pyšná, jak moc jsi mě inspiroval a jak moc hrdá jsem na to, že jsem tvou sestrou a jak moc tě miluji.
Janet Jackson - při předávání ceny Grammy Legend

Michael je velmi inteligentní, velmi chytrý. Tohle není žádný Tom Parker nebo Elvis. Část jeho může být 10ti leté dítě se vším nadšením, které v sobě mají - to je ta část, které se dostává veškeré publicity. Ale ta jeho druhá část je 60-ti letý genius. Je to ten nejmoudřejší umělec, s kterým jsem se kdy setkal. Strašně řád se učí. Má úžasný přehled o všem, co se děje v jeho životě. On je sám sobě Rasputin.
John Branca - právník a obchodní poradce

Jako tanečník se vyjímá neuvěřitelnými tanečními kombinacemi. Je to jeho vlastní styl, ale o spoustu z jeho pohybů by se většina profesionálních tanečníků ani nepokusila, protože stačí udělat jednu chybičku a můžete si skutečně ublížit.
Hilton Battle - tanečník

Neumí být negativní. On má prostě své způsoby vyjadřování a vy se jen naučíte, co znamenají. Odejití z místnosti je jeden z nich. Slyší veškeré zvuky a celé aranžmá v hlavě. Slova doplní později. Dokáže tu hudbu vyjádřit svým hlasem jako nikdo.
Bill Bottrell - producent

Vím, že myšlenka, že by ho někteří lidé mohli považovat za homosexuála ho velmi znepokojovala. On je půvabný a to může vyvolat v některých lidech tento pocit. Ale nikdy jsem si nevšiml sebemenšího náznaku, že by jím byl, takže kdyby mi někdo položil tuto otázku, odpověděl bych: "Ne"
Bobby Colomby - producent

On je zároveň nejmladší a nejstarší a také nejmoudřejší člověk, se kterým jsem se kdy setkal. Byl bych na něj pyšný každý den, kdyby tohle dítě bylo můj syn.. Ty starší dámy, které vidíte v jeho společnosti, to je všechno taková mateřská láska. On je tak ostýchavý, že si myslím, že s mladšími ženami neměl moc zkušeností. Neustále říká mé ženě, že se chce oženit a mít 10 dětí. Jeho producent Quincy Jones a já jsme se mu snažili už trochu pomoct v tomhle směru, ale on se nakonec určitě dokáže o sebe postarat. Jedna věc je pravda o Michaelovi a to, že on má své zásady. Nikdy ho nepřinutíte mluvit sprostě. Znám ho již deset let a vždycky mu to bylo trapné.
Bruce Swedien

Jakmile ho poznáte ze stránky, kterou ukazuje jen když je úplně sám a nemá kolem sebe všechny ty právníky a manažery, úplně se do něj zamilujete. To je ta jeho stránka, která je tak sladká a báječná, že mu neodoláte. Všichni se do něj vždycky úplně zamilovali.
Courtney Sale Ross - producentka

Miluju ho a znám ho jako vlastního syna. On si zachoval dětskou nevinnost a získal moudrost 70-ti letého muže.
Ve studio se k němu nikdo nechová jako ke superhvězdě.
Michaela nikdy nedonutíte vyslovit jediné sprosté slovo. On je tím nejčistším produktem Ameriky.
Všechno, co vidíte na jevišti, vymyslel on: osvětlení, tanec, prostě všechno. Je to úžasný človíček. Je velmi vyjímečný a originální a pravděpodobně jedním z nejlepším umělců, který jsem kdy viděl. Možná tím nejlepším.
Lidé ho považují za blázna s hlavou plnou hloupých písniček, ale ve skutečnosti je to složitý mladý člověk toužící jít dále. Chová se jako puberťák a zároveň jako starý moudrý filozof. Cítím se za něj zodpovědný, i když někdy mám pocit, že z nás dvou je starší on.
Začínal jsem vidět tu jeho disciplinovanou a zvědavou mysl. Každý den byl již v 5 ráno na místě, připravený na natáčení. Znal party všech herců, nikdy si nestěžoval. Viděl jsem v něm tu jeho neuvěřitelnou hloubku a muzikálnost a když mi tenkrát zavolal a ptal se, jestli náhodou neznám nějakého dobrého producenta pro jeho nové připravované album, řekl jsem mu: " Udělám to!"
Quincy Jones - producent

Michael by mohl žít jako král, ale nemá se o to s kým podělit. Snad se brzy ožení a úplně změní svůj život.
Právě prožívá aféru s Brooke Shieldsovou a vídá se s ní hodně. Kdykoliv s ním o ní mluvím, tak se neustále usmívá a vypadá velmi, velmi šťastně. Pořád mu říkám: " Neslyším svatební zvony, Michaele?" A on se jenom usměje. Ale stýká se i se spoustou jiných žen včetně bývalé Miss Universe nebo Tatum O´Neil. Je si ale také velmi blízký s Dianou Ross, ale není ji posedlý.
Patří mezi Svědky Jehovovy, ale není fanatik. Je to velmi vřelý, milující člověk, který potřebuje spoustu lásky. Často mi říká: "Se všemi hity a miliony, které za to dostáváš, vždycky dospěješ k bodu, kdy si řekneš, já jsem taky jenom člověk jako všichni ostatní a taky se chci bavit. Je skvělé bavit lidi, rozdávat lásku a radost, ale co ten Michael uvnitř."
On není samotář a už vůbec není gay. Má milenky a myslím, že si užívá. Lidé o tom jen neví.
On je hrozný dříč a nás samotné překvapilo, jakým otáček jeho kariera nabrala. Nikdo jiný si to ale víc nezasluhuje. Máme z něj velkou radost a podporujeme ho ve všem. On se umí o svou kariéru dobře postarat, o to si nedělejte starosti, protože on přesně ví, co dělá a co chce. Je velmi chytrý.
My dva jsme si byli vždy velmi blízcí. Je teď pod velkým tlakem, tolik lidí po něm chce tolik věcí. Polovina věcí, co o něm píší, není pravda a ho to štve. Snaží se ovšem rozdávat se. Žije s rodiči a nejmladšími sourozenci. Je pro něj těžké vést normální život, nebo jen vyjít si ven. Vystupování je jediný život, co kdy poznal.
Jermaine Jackson - bratr

Michael vzal naše děti na turné. Domů se vrátili s náručí plnou hraček. Mě samozřejmě ale zajímalo, jestli mají v pořádku všechny úkoly do školy. Měli, perfektně vypracované, tak jak mi to bylo slíbeno. Když jsem se jich ptala, kdo jim s tím pomohl, řekli mi sborově: "strejda Michael!". To mi na tom připadlo nejúžasnější. On je jediný ze všech Jacksonů, který se upřímně o naše děti zajímá - ten nejzaneprázdněnější ze všech. Teď mu vyšlo nové album, je čerstvě ženatý, má děti a přesto si našel čas věnovat se ještě mým dětem. Neudělal to jen z nějaké nutnosti, udělal to pro ně z lásky. Král Popu má to největší srdce.
Margare Maldonado Jackson (švagrová)

Je to absolutní ohavnost. Měli by nechat toho chudáka na pokoji. Cítím se velmi špatně z toho, jak jsem si z něj loni vystřelil a rád bych se mu omluvil. Chtěl jsem si vystřelit z rockových hvězd jako objektů zbožného uctívání. Ale měli by ho nechat být. Na světě je až příliš mnoho krys, které jsou schopny udělat cokoliv pro peníze. Měli by je postřílet.
Kurt Cobain - zpěvák Nirvany

Prince, kterému jsou teprve 4 roky, mi nechal ten nejrozkošnější vzkaz na záznamníku. Dostal ode mě dárek na vánoce a nechal mi vzkaz: "tetičko Janet…víš, ničemu nerozumíš..po tomhle jsem toužil LÉTA!!! No není to rozkošné!
Janet Jackson

Jeden z velkých omylů je, že lidé si myslí, že není na ženské. Michael má ale hodně rád ženy. Kdykoliv jsem s ním, tak o něj slyším: "To je krásná ženská!" Pořád mu říkám, že by měl víc randit a on na to, že by moc rád, ale problém je v tom, že neví, jak zjistit, zda jim jde skutečně o něj nebo spíš o jeho peníze čí slávu.. On je romantik!
Rabi Boteach Schmuley

Pracovat s Michaelem byl ten největší zážitek. Byl skvělý, absolutní profesionál a je to překrásný, překrásný člověk. A nezapomeňme dodat, že je to absolutní hudební genius.
Lenny Kravitz

Je to úplně normální člověk.
Dennis W. Peterson - producent

Jeho děti ho klidně vyrušují při obchodních schůzkách a chtějí, aby jim něco přečetl. Je to skvělý otec. Je mezi nimi velmi hravý vztah. Ty děti mají skvělý smysl pro humor a škádlí ho hodně, ale on jim to vrací. Zároveň je umí disciplinovat. Jednou mi řekl, že hlavní důvod, proč se rozhodl starat se o ně po rozvodu je, že už nikdy nebude sám.
Pudney (producent)

Obraz člověka stvořeného medii neodpovídá člověkovi, se kterým jsem byl v místnosti a se kterým jsem mluvil. Je hrozně vtipný. Umí se rvát. Byl jsem překvapený. Myslím, že má nejmíň modrý pásek v Tae Kwan Do nebo tak něčem. Já jsem zatím dělal jenom Ali, ale měl jsem pocit, že by mi mohl ublížit. On je ostrý. Strašně mrštný. Jak by taky mohl tak skvěle tancovat a dělat tyhle otočky. To vyžaduje fyzickou sílu. Je velmi silný.
Will Smith

Ta vřelost zobrazená ve videoklipu k písni You are not alone je skutečná. Ta poslední scéna videoklipu byla natočena bez jejich vědomí. Skutečně. Michael nikdy nenaznačil, že by to pro něj byla obchodní záležitost. Tento videoklip byla to pro něj spíše osobní věc. Ty scény, kde jsou oba nazí, byl Michaelů nápad. Připadalo mi to velmi upřímné. Myslím, že otevřenější být už nemohl. Jakoby nám tím říkaly. "Chcete nás vidět? Tady nás máte." Pro nás ten videoklip byl jistý druh prohlášení. Bylo skvělé pracovat s ním. Když si s ním promluvíte, zjistíte, že to je úplně normální člověk. Jen se k němu musíte dostat přes spoustu právníků. A Lisa (Marie Presley) má skvělý smysl pro humor. Oba jsou velmi rozumní lidé.
Wayne Isham - režiser.

Když jsem se s ním poprvé setkala, to byla láska na první pohled.
Sophia Loren

Je to můj velmi dobrý přítel.
Bill Clinton
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 kika kika | 17. července 2009 v 12:03 | Reagovat

kde si to všecjno vzala je to super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.